Oglas za posao: Potrebno više programera

OGLAS ZA POSAO
IT firma “EVOCOMEDIA” sa sjedištem u Bugojnu, zbog proširenja obima poslovanja, traži programere za prijem u radni odnos.
Trenutno otvorene pozicije su:

Senior frontend developer
Opis poslova:
• razvoj novih user-facing funkcionalnosti,
• razvoj ponovno upotrebljivog koda i biblioteka za buduću upotrebu,
• osigurati tehničku izvodivost UI/UX dizajna,
• optimiziranje aplikacija za maksimalnu brzinu I skalabilnost
• timski rad.
Uslovi:
• najmanje 3 godine iskustva
• vješt u React I React Native
• vješt u LESS, SASS ili SCSS,
• vješt sa bundle/build sistemima,
• vješt sa test frameworks kao Jest ili Mocha.

Senior full-stack developer
Potreban senior developer za razvoj frontend i backend programskih solucija koristeći tehnologije kao što su nodeJS, React ili Python.
• razvoj skalabilnog softvera,
• razvoj responsive i user-friendly interfejsa,
• razvoj novih funkcionalnosti proizvoda,
• održavanje postojećeg koda,
• pisanje tehničke dokumentacije,
Uslovi:
• najmanje 3 godine iskustva,
• znanje o softverskoj arhitekturi i dizajnu,
• dobro poznavanje backend jezika (JavaScript, nodejs, Python)
• dobro poznavanje frontend jezika (JavaScript, react, less, saas or scss),
• poznavanje razvojnih alata (git, build systems, jest, mocha)

Senior backend developer
Potreban senior developer za razvoj i održavanje backend softverskih solucija sa Python i Django framework, uporedo koristeći tehnologije kao sto su Docker, Google Cloud Platform, celery i mypy.
• razvoj backend softverskih rješenja u Python
• dizajniranje novih backend solucija,
• slijediti najbolje prakse,
Uslovi:
• dobro poznavanje programskog jezika Python i Django framework-a,
Poželjno:
• iskustvo sa cloud-scale bazama podataka,
• iskustvo sa modernim IaaS i PaaS solucijama
• poznavanje dobrih sigurnosnih praksi.

Svi zainteresovani mogu poslati prijavu na mail info@evocomedia.com.
Kontakt telefon: 061/019-335