Kemal Duraković – Kemo u realizaciji sa našim portalom donirao novčana sredstva Mahmutu Muratspahiću!

https://www.zekataxi.com/ https://www.bingotuzla.ba/ramazanskaponuda/

U požaru, koji se desio 14.04. u bugojanskom naselju Glavice, u potpunosti je izgorjela kuća Mahmuta Muratspahića. Bez krova nad glavom ostala su dva domaćinstva, s ukupno jedanaest članova, od kojih petero djece.

Nakon što je naš portal objavio članak i fotografije izgorjele kuće Mahmuta Muratspahića, veliki broj ljudi je odlučio podijeliti vijest kako bi se pomoglo ovome čovjeku.

U redakciju nam se javio Bugojanac Kemal Duraković – Kemo sa željom da donira 300 KM koje zbog obaveza nije stigao lično predati već je urednik portala “Bugojno-Danas” preuzeo novac i sa kolegom u ime Keme uručio unesrećenom Mahmutu.

Želimo ovim putem pozvati sve one koji su voljni pomoći ovom čovjeku da pomognu, lično ili putem našeg portala.

http://www.kasmir.ba/index.php/katalog/