BUGOJNO: Halilova Hrvatska izgubila od Poljske 25:27

Večeras je odigran drugi susret polufinala između Hrvatske i Poljske na turniru “Rukomet je moja budućnost”

Nažalost po mnogima favorit Hrvatska nije uspjela u namjeri da odbrani titulu od prošle godine te su izgubili od Poljske rezultatom 25:27 (12:18).

Poljska je pokazala veću spremnost i upornost na samom početku utakmice pa su na kraju poluvremena otišli na pauzu sa 6 golova razlike.

I drugom poluvremenu se Hrvatska uspjela vratiti u utakmicu, ali je Poljska bila bolja ekipa na terenu te su zasluženo slavili.

Najbolji u Hrvatske je bio očekivano Halil Jaganjac sa 9 pogodaka, dok je u ekipi Poljske Krystian Wolowiec postigao 8 pogodaka.