BUGOJNO: BiH remizirala sa Poljskom u veoma zanimljivoj završnici

U zadnjoj utakmici prvog dana turnira “Rukomet je moja budućnost” između BiH i Poljske, vidjeli smo veoma zanimljivu borbu.

Utakmica je počela u 19:15 gdje se odmah u početku nametala reprezentacija Poljske i pravila sve veću gol razliku do kraja poluvremena gdje je rezultat bio 12:17.

Krenulo se u drugo poluvrijeme, ono što je Grbavac Zdenko trener BiH rekao svojim mladićima na pauzi urodilo je plodom. BiH je krenula ofanzivno gdje je stizala gol razliku koju je napravila selekcija Poljske.

U veoma burnoj završnici rezultat je glasio 27:27.

U našem timu najviše pogodaka je postigao Adnan Sivić, sedam i Eldar Starčević, pet. U timu Poljske najviše pogodaka je postigao Mauer Patryk, sedam.