Sezona Prve lige FBiH počinje 5. augusta: Bugojanski plavi ugostit će NK TOŠK iz Tešnja

http://www.autoprevoz.ba/

Sezona Prve lige FBiH počinje 5. augusta, Bugojanski plavi ugostit će NK TOŠK iz Tešnja na stadionu Jaklić, u nastavku pogledajte kompletan raspored Prve lige Federacije

1.Kolo
NK Travnik – NK Slaven Slaven
NK Bosna Visoko – HNK Orašja
HNK Čapljina – NK Jedinstvo Bihać
FK Rudar Kakanj – NK Bratstvo Gračanica
FK Sloga Simin Han – NK Metalleghe
NK Iskra Bugojno – NK TOŠK Tešanj
FK Igman Konjic – NK Zvijezda Gradačac
FK Velež Mostar – FK Olimpik Sarajevo

2.Kolo
NK Travnik – NK Bosna Visoko
HNK Orašje – NK iskra Bugojno
NK Bratstvo Gračanica – FK Velež Mostar
NK TOŠK Tešanj – FK Rudar Kakanj
FK Olimpik Sarajevo – HNK Čapljina
NK Zvijezda Gradačac – FK Sloga Simin Han
NK Jedinstvo Bihać – FK Igman Konjic
NK Slaven Živinice – NK Metalleghe

3.Kolo
NK Metalleghe – NK Zvijezda Gradačac
FK Igman Konjic – FK Olimpik Sarajevo
FK Sloga Simin Han – NK Jedinstvo Bihać
HNK Čapljina – NK Bratstvo Gračanica
FK Velež Mostar – NK TOŠK Tešanj
NK Iskra Bugojno – NK Travnik
FK Rudar Kakanj – HNK Orašje
NK Bosna Visoko – NK Slaven Živinice

4.Kolo
NK Bosna Visoko – NK Iskra Bugojno
NK Travnik – FK Rudar Kakanj
HNK Orašje – FK Velež Mostar
NK TOŠK Tešanj – HNK Čapljina
NK Bratstvo Gračanica – FK Igman Konjic
FK Olimpik Sarajevo – FK Sloga Simin Han
NK Jedinstvo Bihać – NK Metalleghe
NK Slaven Živinice – NK Zvijezda Gradačac

5.Kolo
FK Rudar Kakanj – NK Bosna Visoko
NK Zvijezda Gradačac – NK Jedinstvo Bihać
FK Sloga Simin Han – NK Bratstvo Gračanica
FK Igman Konjic – NK TOŠK Tešanj
HNK Čapljina – HNK Orašje
FK Velež Mostar – NK Travnik
NK Metalleghe – FK Olimpik Sarajevo
NK Iskra Bugojno – NK Slaven Živinice

6.Kolo
HNK Orašje – FK Igman Konjic
NK TOŠK Tešanj – FK Sloga Simin Han
NK Bratstvo Gračanica – NK Metalleghe
FK Olimpik Sarajevo – NK Zvijezda Gradačac
NK Slaven Živinice – NK Jedinstvo Bihać
NK Travnik – HNK Čapljina
NK Bosna Visoko – FK Velež Mostar
NK Iskra Bugojno – FK Rudar Kakanj

7.Kolo
NK Metalleghe – NK TOŠK Tešanj
NK Zvijezda Gradačac – NK Bratstvo Gračanica
NK Jedinstvo Bihać – FK Olimpik Sarajevo
FK Sloga Simin Han – HNK Orašje
HNK Čapljina – NK Bosna Visoko
FK Igman Konjic – NK Travnik
FK Velež Mostar – NK Iskra Bugojno
FK Rudar Kakanj – NK Slaven Živinice

8.Kolo
FK Rudar Kakanj – FK Velež Mostar
NK Bosna Visoko -FK Igman Konjic
NK Iskra Bugojno – HNK Čapljina
NK Travnik – FK Sloga Simin Han
HNK Orašje – NK Metalleghe
NK TOŠK Tešanj – NK Zvijezda Gradačac
NK Slaven Živinice – FK Olimpik Sarajevo
NK Bratstvo Gračanica – NK Jedinstvo Bihać

9.Kolo
FK Olimpik Sarajevo – NK Bratstvo Gračanica
NK Jedinstvo Bihać – NK TOŠK Tešanj
NK Zvijezda Gradačac – HNK Orašje
NK Metalleghe – NK Travnik
FK Sloga Simin Han – NK Bosna Visoko
FK Igman Konjic – NK Iskra Bugojno
HNK Čapljina – FK Rudar Kakanj
FK Velež Mostar – NK Slaven Živinice

10.Kolo
FK Velež Mostar – HNK Čapljina
FK Rudar Kakanj – FK Igman Konjic
NK Bosna Visoko – NK Metalleghe
NK Iskra Bugojno – FK Sloga Simin Han
NK Travnik – NK Zvijezda Gradačac
HNK Orašje – NK Jedinstvo Bihać
NK TOŠK Tešanj – FK Olimpik Sarajevo
NK Slaven Živinice – NK Bratstvo Gračanica

11.Kolo
FK Olimpik Sarajevo – HNK Orašje
NK Bratstvo Gračanica – NK TOŠK Tešanj
NK Jedinstvo Bihać – NK Travnik
HNK Čapljina – NK Slaven Živinice
FK Igman Konjic – FK Velež Mostar
FK Sloga Simin Han – FK Rudar Kakanj
NK Metalleghe – NK Iskra Bugojno
NK Zvijezda Gradačac – NK Bosna Visoko

12.Kolo
NK Travnik – FK Olimpik Sarajevo
NK Bosna Visoko – NK Jedinstvo Bihać
NK Iskra Bugojno – NK Zvijezda Gradačac
FK Rudar Kakanj – NK Metalleghe
FK Velež Mostar – FK Sloga Simin Han
HNK Čapljina – FK Igman Konjic
HNK Orašje – NK Bratstvo Gračanica
NK Slaven Živinice – NK TOŠK Tešanj

13.Kolo
NK TOŠK Tešanj – HNK Orašje
NK Bratstvo Gračanica – NK Travnik
FK Olimpik Sarajevo – NK Bosna Visoko
NK Jedinstvo Bihać – NK Iskra Bugojno
FK Igman Konjic – NK Slaven Živinice
FK Sloga Simin Han – HNK Čapljina
NK Metalleghe – FK Velež Mostar
NK Zvijezda Gradačac – FK Rudar Kakanj

14.Kolo
FK Igman Konjic – FK Sloga Simin Han
NK Slaven Živinice – HNK Orašje
NK Travnik – NK TOŠK Tešanj
NK Bosna Visoko – NK Bratstvo Gračanica
NK Iskra Bugojno – FK Olimpik Sarajevo
FK Rudar Kakanj – NK Jedinstvo Bihać
FK Velež Mostar – NK Zvijezda Gradačac
HNK Čapljina – NK Metalleghe

15.Kolo
HNK Orašje – NK Travnik
NK Bratstvo Gračanica – NK Iskra Bugojno
NK TOŠK Tešanj – NK Bosna Visoko
FK Sloga Simin Han – NK Slaven Živinice
NK Metalleghe – FK Igman Konjic
NK Zvijezda Gradačac – HNK Čapljina
NK Jedinstvo Bihać – FK Velež Mostar
FK Olimpik Sarajevo – FK Rudar Kakanj